Pokud chcete něco komentovat nebo poradit použijte náše Fórum :D
Komentáře
Přehled komentářů
Na www.iracional.7x.cz najdete vse co potrebujete k CSku...
ROZPAD KLANU
(Santa-S, 17. 11. 2008 9:56)No hele tenhle klan se fat krutě rozpad pač každej z klanu šel na jinou školu a už se vubec nevidíme :( A taky to bude tím že doslt lidí od nas přešlo na COD 4
Dali by jsme s vama cW
(Punkheads, 29. 10. 2008 20:38)
Zdarec dali by jsme s váma cW 2 on 2 AwP.
Jestli chcete tak se mi ozvěte na skype: Punkheads
Hmm
(Santa-S, 26. 2. 2008 17:08)No myslím, že se můžu pochválit už totiž zas jedou stránky a už se o ně starám! Ale bylbych rád kdyby se zase klan trochu zorganizoval a začal hrát CW :D
odpověď
(Santa-S, 30. 5. 2007 8:13)Protože nemám momentálně čas tak se tu nic neděje a taky, protože nám to nedovoluje cenové nastavení estranek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

web
(IracionaL, 6. 12. 2008 21:20)